T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
EDİRNE / UZUNKÖPRÜ - Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Öğretmen Veli Görüşme Saatleri Çizelgesi

Öğretmen Veli Görüşme Saatlerimiz Planlanmıştır.

UZUNKÖPRÜ MİMAR MUSLİHİDDİN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖĞRETMEN – VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ ÇİZELGESİ

S.N.

ÖĞRETMENİN ADI SOYADI

BRANŞI

GÖRÜŞME GÜNÜ

GÖRÜŞME SAATİ

1

Zülfikar DEMİREL

Metal

Pazartesi

08.30-10.00

2

Mustafa İSTEK

Elektrik

Pazartesi

08.30-10.00

3

Kadir HOŞGÖR

Elektrik

Pazartesi

08.30-10.00

4

Erhan GÖÇMEN

Kimya

Pazartesi

11.50-13.55

5

Canan BÜYÜKTÜRK

Fizik

Pazartesi

13.15-14.45

6

Sema ÇEVİK

Biyoloji

Pazartesi

10.10-11.40

7

Hale EKİM

İngilizce

Pazartesi

10.10-11.40

8

Tolga DİKBASAN

Metal

Salı

14.55-16.25

9

M.Serdar KARAHAN

Metal

Salı

08.30-10.00

10

Ahmet ÇOLAK

Elektrik

Salı

10.10-11.40

11

Kamil TUTAK

Metal

Salı

13.10-14.45

12

Sabri ŞEN

Bilişim

Salı

09.20-10.50

13

Aziz GÜLŞEN

Matematik

Salı

14.55-16.25

14

Sadi KEREMİTÇİ

Metal

Salı

14.55-16.25

15

Menşure OĞUZ

Türk Dili ve Edebiyat

Salı

09.20-10.50

16

Özden ÖZGÖNÜL

İngilizce

Çarşamba

15.45-17.15

17

Nedim ÜNAL

Makine

Çarşamba

08.30-10.00

18

Serkan ERKAN

Elektrik

Çarşamba

09.10-10.50

19

Mustafa CANER

Matematik

Çarşamba

11.00-12.30

20

Selma KARAGÖZ

Tarih

Çarşamba

15.45-17.15

21

Emine BALCI

Türk Dili ve Edebiyat

Çarşamba

15.45-17.15

22

Samet HIZ

İngilizce

Çarşamba

11.50-13-55

23

Meral KOŞAR

Matematik

Çarşamba

08.30-10.00

24

Tamer ÇETİNKAYA

Elektrik

Perşembe

10.10-11.40

25

Ünzile GÜLŞEN

Türk Dili ve Edebiyat

Perşembe

15.45-17.15

26

Tezcan AKGÜN

Metal

Perşembe

08.30-10.00

27

Kenan DAĞDELEN

Elektrik

Perşembe

08.30-10.00

28

Aydın GÖKMEN

Makine

Perşembe

10.10-11.40

29

Nurten KARADAŞ

Türk Dili ve Edebiyat

Perşembe

15.45-17.15

30

Oğuz KALBUR

Matematik

Perşembe

13.15-14.45

31

Orhan YALÇINDAĞ

Bilişim

Perşembe

10.10-11.40

32

Muhammed DEMİR

Felsefe

Perşembe

11.00-12.30

33

Mervan KATANALP

Kimya

Cuma

11.00-12.30

34

Engin YALÇIN

Makine

Cuma

09.20-10.50

35

Dursun AYBUĞA

Makine

Cuma

10.10-11.40

36

Güngör ULUÇAY

Beden Eğitimi

Cuma

12.25-14.45

37

Ali YAVUZ

Coğrafya

Cuma

15.45-17.15

38

Mediha SAĞIR

Biyoloji

Cuma

13.15-14.45

39

A.Kudret TABAK

Elektrik

Cuma

11.00-12.30

40

Hazel BAYRAKTAR

Kimya

Cuma

10.10-11.40

41

Tuncay YAYLA

Makine

Cuma

10.10-11.40

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 14.02.2018 - Güncelleme: 14.02.2018 15:31 - Görüntülenme: 35
  Beğen | 0  kişi beğendi